Часті запитання туристів - Магія Подорожей

Дніпро, пр. Д. Яворницького, 93
офіс 145 ("Будинок Профспілок")

Часті запитання Часті запитання

Формальне визначення: палаюча путівка, гарячий тур – вид туристичної путівки, яка з якихось причин не була продана заздалегідь, ближче до дат туру викуплені туроператором місця в літаку або номера в певному готелі починають «горіти». Таким чином така путівка продається за нижчою вартістю в зв’язку зі стислими термінами її реалізації; чим ближче кінець фіксованого терміну, тим дешевше буде коштувати путівка. Так як кількість місць обмежена, хороші пропозицію можуть розкуповувати в лічені хвилини. Придбати гарячі путівки так само, як звичайні, за кілька місяців, неможливо.

Придбати гарячі путівки так само, як звичайні, за кілька місяців, неможливо. Дивіться визначення «Що таке« Гарячий тур »?»

У вартість туру зазвичай включені: проживання в готелі, переліт в країну перебування і назад, трансфер від аеропорту до готелю і назад, медична страховка. Додатково можуть додаватися паливні збори – це залежить від тієї авіакомпанії, яку обираєте Ви самі, але при виборі пропозиції на той чи інший готель, ціна актуалізується з остаточною ціною туроператора. Таким чином при наявності у туроператора даної пропозиції після бронювання, тур буде підтверджено по тій, ціною, яку Ви оплатили. Додатково оплачуються у Вашим бажанням і необхідності такі послуги, як віза, візова підтримка, розширене медичне страхування, страховка від невиїзду, індивідуальні запити (бізнес-клас, індивідуальний трансфер і т.д.)

Документи для вильоту ми надішлемо на вашу електронну пошту за 1-2 дні до вильоту, в залежності від того, як будуть виписані авіаквитки.

Візова підтримка окрема послуга у туроператорів, яка може бути платною від 10 у.о .. Після оплати, туроператор надає наступні документи: ваучер на проживання в готелі, запрошення приймаючої сторони, маршрутні квитанції авіаквитків, медичний страховий поліс. Термін підготовки документів від 1 до 3-х робочих днів.

 Магія Подорожей приймає оплату готівкою в офісі і по перерахунку, що дуже зручно для наших клієнтів.

Підтвердження від туроператора може бути, як через кілька хвилин, якщо обраний тур був на гарантії, так і займати більш тривалий час до 3х днів. Як правило, очікування підтвердження на стороні готелю. На жаль, не у всіх готелях налаштована система бронювання номерів онлайн в режимі реального часу. Також затримка може бути в період вихідних та святкових днів. Але не переживайте, ми контролюємо отримання підтвердження, а туроператор пришвидшує партнерів!

Залиши заявку на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби

Заявка на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби