Онлайн пошук турів по всіх туроператорах у Дніпрі - підбір турів

Дніпро, пр. Д. Яворницького, 93
офіс 145 ("Будинок Профспілок")

Пошук турів онлайн: Пошук турів онлайн:

Вибір туру – це перше, що чекаю на туриста, який хоче відправитись в подорож. Разом з туристичним агентством Магія Подорожей – це не проблема, тому що ми пропонуємо всім мандрівникам пошук туру онлайн. Ви можете підібрати оптимальне рішення для своєї відпустки, відштовхуючись від власних цілей, уподобань і фінансових можливостей. Оберіть деталі нижче та отримайте перелік турів актуальних на даний момент.

Не знайшли цікавої пропозиції для себе?
Замов індивідуальний підбір туру в 5 кроків

Ми сформумо для тебе 5-8 варіантів найкращих пропозицій та
надішлемо зручним для тебе способом

Пошук туру по всіх туроператорах: ключові переваг

Широкий вибір

Не потрібно звертатися в кілька фірм, де будуть пропонувати різні варіанти - ви в одному місці отримуєте всі можливі тури, які відповідають вашим вимогам.

Комфорт

Не потрібно витрачати час на поїздку до філії агентства і чекати черги, тури онлайн можна оформляти з дому або навіть робочого місця.

Самостійність

Ніхто краще за вас не знає, який відпочинок ви хочете отримати, тому самостійний пошук туру по всіх туроператорах дозволить знайти саме те рішення, яке потрібно.

Безпека

Наша компанія працює виключно з перевіреними туристичними операторами, тому туристи, які звернулися до нас, знаходяться в цілковитій безпеці. Оплата аналогічно проводиться за захищеними протоколам, тому платіжні дані не потраплять до сторонніх людей.

Оперативність

Вибивши необхідний шопінг тур, поїздку на море або гарячі тури, всі документи приходять на електронну адресу після підтвердження броні готелю, тому не потрібно довго чекати. І це тільки мала частина переваг, які отримує мандрівник, вибираючи підбір туру онлайн.

Як відпочивають наші туристи
Вибір туру починається з вибору турагентства

Не витрачайте час в пусту, а довірте підбір туру менеджерам з туризму нашої компанії

Реєстрація юридичної особи

Наша компанія зареєсторована в якості юридичної особи, що можна перевірити в офіційних джерелах.

Наявність фінансової гарантії турагентства

Маємо офіційний документ, який засвідчує про наявність фінансової гарантії, що забезпечить спокій вашої поїздки.

Підписані всі агентсткі договора

Є наявні всі договора співпраці з провідними та перевіреними туроператорами світу.

Договір та оплата карткою або по перерахунку

При покупці туру вам обов’язково видамо договір в друкованій або електронній формі, підписаний уповноваженою особою, а також касовий чек.

Підтримка під час подорожі

Наші менеджери з туризму завжди на зв'язку. Вони будуть супроводжувати вас від першого дзвінка-заявки підбору туру до вашого повернення з відпустки.

Підбір туру онлайн разом з Магія Подорожей 

Туристичне агентство Магія Подорожей – це не просто чергова агенція, а ваш надійний партнер, який зробить відпочинок незабутнім, щоб ви отримали тільки позитивні емоції. Ми є найсучаснішим і технологічним туристичним агентством не тільки у Дніпрі, а й по всій території України. Серед наших партнерів тільки кращі авіаційні компанії, туроператори, готелі і страхові компанії. Працюючи в тандемі, нам вдається запропонувати клієнту найвигідніші рішення, які є на туристичному ринку. Це можуть підтвердити позитивні відгуки від наших клієнтів, які вже спробували тури Магії  Подорожей.

Магія Подорожей не тільки пропонує підбір туру онлайн у Дніпрі або будь-якому іншому місті країни, а оформляє ваш відпочинок «під ключ», включаючи підбір оптимального рішення, бронювання і страхування туриста. Якщо виникнуть якісь питання під час відпочинку, ви завжди можете розраховувати на швидку підтримку нашого менеджера-консультанта. Ми підтримуємо своїх клієнтів не тільки при виборі горящого туру, а до моменту, поки турист не повернеться з подорожі.

Пошук туру у Дніпрі від компанії Магія Подорожей – ваш комфорт, економія і безпека!

Що кажуть наші клієнти:

У чому особливості пошуку туру онлайн?

Розвиток цифрових технологій посприяв тому, що тепер ввівши запит “підбір туру”, ви зможете заощадити сили та час і підібрати ідеальне рішення для відпустки, незалежно від того, яку країну хочете відвідати Іспанію, Хорватію, Туреччину, Мальдіви, Єгипет, Грецію або будь-яку іншу країну.

Провести пошук туру онлайн досить просто, необхідно лише заповнити форму на сайті, вказавши основні параметри вибору:

  • країна відвідування або курорт;
  • місце вильоту;
  • орієнтовна або точна дата відправки;
  • бажана вартість туру;
  • категорія готелів і тип харчування;
  • кількість туристів (дорослих і дітей);
  • бажані об’єкти інфраструктури (наявність поблизу аквапарку, ринку зоопарку і т.д.).

З урахуванням всіх цих параметрів буде проводитися пошук туру по всіх туроператорах. Ви зможете вибрати серед кількох сотень або навіть тисяч пропозицій, порівнявши їх. При необхідності, фахівці компанії допоможуть вибрати ідеальне рішення. Вибираючи пошук туру онлайн, ви не витрачаєте час на відвідування офісу, а просто отримуєте готову програму для вашого відпочинку. Спрощує процес пошуку те, що на сайті Магія Подорожей всі пропозиції будуть впорядковані за рейтингом готелів, ціною, тривалості та інших важливих показників.

Залиши заявку на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби

Заявка на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби