Дешеві гарячі тури з Дніпра - Путівки на море від Магія Подорожей

Дніпро, пр. Д. Яворницького, 93
офіс 145 ("Будинок Профспілок")

Гарячі тури від Магія Подорожей Гарячі тури від Магія Подорожей

Хочете пізнати нові країни, їхню культуру, насолодитись теплим сонцем і отримати захоплюючий відпочинок за доступною ціною? Здійснити це вам допоможуть гарячі тури з Дніпра від компанії Магія Подорожей. У нас щодня з'являються гарячі путівки в Грецію, Туреччину, Іспанію, Хорватію, Мальдіви, Єгипет та інші країни. Разом з нами туристи зможуть відправитися за кордон дешево, отримавши висококласний сервіс.

Оберіть напрямок та перейдіть до пошуку гарячих турів по країнах

Як з'являються гарячі тури?

Зазвичай туристичне агентство заздалегідь купує квитки і номери в готелях, замовляється харчування і формується пакет послуг для комфортної подорожі. В результаті, покупець отримує вже сформований і оплачений тур з власною націнкою. Але, якщо туристичний оператор не зміг продати куплену путівку, він втрачає власні гроші, в результаті чого з’являються гарячі тури на море або на інші курорти.

Причин, за якими туристичний оператор не зможе продати путівку, може бути декілька:

 • несприятливі погодні умови;
 • зміна економічного становища на території країни;
 • скасування заздалегідь запланованого відпочинку мандрівниками;
 • напрямок став нецікавим для туристів.

В результаті цього вартість путівки знижується до тієї межі, щоб туристичний оператор не втрачав гроші – так і з’являються дешеві тури. Чим ближче день виїзду, тим нижча вартість. Іноді знижка може досягати до 50%, що дозволяє туристові замовити путівки на море за мінімальними цінами.

Вибір туру починається з вибору турагентства

Не витрачайте час в пусту, а довірте підбір туру менеджерам з туризму нашої компанії

Реєстрація юридичної особи

Наша компанія зареєсторована в якості юридичної особи, що можна перевірити в офіційних джерелах.

Наявність фінансової гарантії турагентства

Маємо офіційний документ, який засвідчує про наявність фінансової гарантії, що забезпечить спокій вашої поїздки.

Підписані всі агентсткі договора

Є наявні всі договора співпраці з провідними та перевіреними туроператорами світу.

Договір та оплата карткою або по перерахунку

При покупці туру вам обов’язково видамо договір в друкованій або електронній формі, підписаний уповноваженою особою, а також касовий чек.

Підтримка під час подорожі

Наші менеджери з туризму завжди на зв'язку. Вони будуть супроводжувати вас від першого дзвінка-заявки підбору туру до вашого повернення з відпустки.

Підбір відповідного горящого туру

Зазвичай щоб зуміти «зловити» гарячий тур, потрібно бути передплатником туристичного сайту або постійно моніторити ринок. Разом з Магія Подорожей все значно простіше – наші клієнти завжди отримують повідомлення про те, що з’являються відмовні гарячі путівки на двох, що дозволяє заощадити на подорожі.

Постійний самостійний моніторинг туристичних сайтів рідко дає результат по тій причині, що 90% пропозицій серед всього асортименту – це прості тури з красивою написом «Знижка» або «Гарячі тури на море» і т.д. В результаті, ніякої економії для вас не буде.

Якщо серед представленого асортименту гарячих турів від Магія Подорожей ви змогли знайти підходящий варіант, вам необхідно оперативно оцінити:

 • чи влаштовує вартість поїздки;
 • чи подобається вам напрямок туру;
 • чи все гаразд з пакетом документів;
 • чи встигнете ви оформити необхідні документи.

При затвердженні всіх умов, буквально через кілька днів ви вирушите в подорож своєї мрії. Гарячі тури на двох – це ідеальне рішення для людей, які працюють з вільним графіком (фрілансери, бізнесмени, домогосподарки і т.д.).

Не знайшли цікавої пропозиції для себе?
Замов індивідуальний підбір туру в 5 кроків

Ми сформумо для тебе 5-8 варіантів найкращих пропозицій та
надішлемо зручним для тебе способом

Дешеві гарячі тури від компанії Магія Подорожей

Магія Подорожей – це не просто чергове туристичне агентство, а ваш надійний партнер, якщо ви не уявляєте свого життя без подорожей. Разом з нами пошук і підбір відповідної палаючої путівки буде максимально простим. Ви зможете провести пошук онлайн і купити путівку за цінами на 30-50% нижче від стандартної ціни та підібрати оптимальне рішення, з огляду на власні цілі, переваги і фінансові можливості.

Пошук дешевої путівки на море здійснюється по всім туристичним операторам, тому ви зможете вибрати серед широкого асортименту курортів, готелів, формату харчування і т.д. Лише найкращі пропозиції, які є на ринку. Ми націлені на довгострокове співробітництво з туристами, тому не пропонуємо стандартні тури під виглядом палаючих. Вам не потрібно буде витрачати час на поїздку в наш офіс, після вибору наші співробітники проведуть бронювання туру, і ви можете сміливо збирати валізи. Якщо ви хочете замовити гарячі путівки зі Дніпра, необхідно зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Гарячі путівки на море - в чому особливості?

Основний ризик, коли віддаєш перевагу гарячим турам – це відсутність відповідних умов на необхідну дату, наприклад, відпустки. Особливо не знайдете підходящого рішення в пік сезону, період свят і знаменних подій. Серед основних відмінностей палаючого туру від стандартних путівок можна виділити:

 • невелика кількість пропозицій – різноманітності зазвичай немає;
 • неможливо поміняти умови туру – ви їсте на умовах, які вже прописані;
 • приймати рішення про поїздку потрібно з мінімальною кількістю вихідної інформації;
 • коли поїздка відміняється, туристу не повертаються гроші.

Саме з цієї причини, вибираючи тури з Дніпра від компанії Магія Подорожей або будь-якої іншої туристичної агенції, необхідно відразу прорахувати всі ризики і бути впевненими, що у вас вийде виїхати в зазначений день.

Залиши заявку на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби

Заявка на підбір туру

Наш спеціаліст по підбору турів зателефонує тобі та допоможе у підборі ідеального туру під твої потреби